In het kort
In de training Teamtrainen met DISC leer je hoe je een training met DISC ontwerpt, hoe je deelnemers inzicht in hun voorkeuren geeft, met en zonder profielen. De training heeft als doel jou uit te rusten met alle praktische tools die je nodig hebt om een teamtraining met DISC succesvol en met plezier te geven.
Je leert jou o.a. hoe je jouw training ontwerpt, hoe je verbinding en veiligheid creëert, hoe je de deelnemers leert reflecteren op hun communicatievoorkeuren en wat je kunt doen wanneer de sfeer omslaat… Daarnaast uiteraard heel veel werkvormen en oefeningen!
Voor wie is dit programma?
Dit programma is voor teamtrainers, Agile coaches en teamleiders, die zich verder willen professionaliseren en DISC in willen zetten bij teams. Om optimaal leerrendement te behalen en de transfer naar de praktijk te verhogen is het handig dat je in de praktijk kunt oefenen met het begeleiden van teams.
De Training
- 2 dagen aaneengesloten training met een groep van max 12 deelnemers
- Terugkomdag
- ongeveer 2,5 uur voorbereiding
Wat ga je leren?
- Wanneer je DISC profielen inzet bij een vraag van jouw opdrachtgever en hoe je achter de échte leervraag komt
- Hoe je een offerte schrijft en een programma bedenkt en inricht
- Hoe je het team elkaars kwaliteiten en valkuilen laat leren kennen én wat die van jou als teamcoach zijn
- Het werken met teamrapportages
- Hoe je werkvormen voor een DISC-training bedenkt en uitzoekt
- Hoe je interventies in het hier en nu doet